HAKKIMIZDA

2005 yılında kurulan Egesoy Evden Eve Nakliyat müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve misyonu haline getiren sektördeki ilk firmalardan birisidir. Günümüze kadar 10 bini aşkın nakliye hizmeti gerçekleştirmiştir.
Egesoy Nakliyat olarak nakliye sektörünü şekillendirmeyi amaçlıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun evinizin, ofisinizin taşınmasını hiç mekân değiştirmemişsiniz gibi gerçekleştiriyoruz. Eviniz, ofisiniz nasıl kurulu ve kullanılabilir vaziyette ise yeni taşındığınız evinizde, ofisinizde de aynı şekle getirip nakliye işlemini tamamlıyoruz. Her taşıma işlemi özel olarak değerlendirilip, taşıma eksperleri tarafından projelendirildikten sonra taşıma sözleşmesi düzenlenir ve tüm süreç Egesoy Nakliyat güvencesi ile sigorta altına alınır. Üniformalı ve hijyene son derece önem veren taşıma ekibimiz eşyalarınızın nakliyesini özenle gerçekleştirir. Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.
Yapılan tüm nakliye işlemlerinden sonra, satış sonrası ekibimiz müşterilerimizle bağlantıya geçerek verilen servise ait geri bildirim değerlendirmesi yapmakta ve müşteri memnuniyetini ölçmektedir. Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha ileriye taşımak adına özenle değerlendirilmektedir.

Adres

Altayçeşme mh begonya sk No : 30 /A Maltepe İSTANBUL

Telefon

444 6 371
0532 744 49 16
0532 244 63 71

Email

egesoy@egesoy.com.tr

TEKLİF ALIN